Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: کسب رتبه چهارم «کارگزاری آینده نگر خوارزمی» از منظر ارزش معاملات؛ با یازده رتبه رشد - 1400/10/13

براساس رتبه بندی جدید کارگزاران بورس: 

 کسب رتبه چهارم «کارگزاری آینده نگر خوارزمی» از منظر ارزش معاملات؛ با یازده رتبه رشد

با تلاش و برنامه ریزی های صورت گرفته رتبه کارگزاری آینده نگر خوارزمی در رتبه بندی شرکت های کارگزاری سراسر کشور بر اساس شاخص بیشترین ارزش معاملات در آذر ماه 1400، یازده رتبه ارتقا یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، در حالی که رتبه کارگزاری آینده نگر خوارزمی ماه گذشته در رتبه بندی کارگزاری های سراسر کشور پانزدهم بود، این شرکت در رتبه بندی آذر ماه توانست رتبه چهارم را به خود اختصاص دهد.

ارزش کل خرید و فروش های انجام شده در کل کارگزاری ها طی آذر ماه بیش از 162 هزار میلیارد تومان بود که نسبت به آبان ماه 27 درصد افت داشت. ارزش کل معاملاتی که در تمامی کارگزاری ها در آبان ماه صورت گرفته بود بالغ بر 220 هزار میلیارد تومان بود.

کارگزاری آینده نگر خوارزمی (سهامی خاص) از سال 1385 تحت عنوان کارگزاری تحلیل گران بصیر به ثبت رسید و از سال 1387 با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت رسمی خود را در بازار سرمایه ایران آغازکرد. این شرکت در سال 1391 به گروه سرمایه گذاری خوارزمی واگذار و به کارگزاری آینده نگر خوارزمی تغییر نام یافت و در حال حاضر گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم از شرکت های گروه سرمایه گذاری خوارزمی، با دارا بودن 9/99 درصد سهام شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی، سهامدار عمده این شرکت است.

گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم متشکل از کارگزاری آینده نگر خوارزمی و سبدگردان الگوریتم خدمات متنوعی از جمله سرمایه گذاری در تمام بازارهای مالی، ارائه خدمات تامین مالی اعم از تامین مالی مشارکتی، تامین مالی مبتنی بر سرمایه و بدهی، سرمایه گذاری در ایده های نو و کسب و کارهای نوپا، ارائه خدمات مدیریت دارایی و مشاوره مالی و سرمایه گذاری ارایه می کند.

علاوه بر این گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم هلدینگی پیشرو در ارائه خدمات مالی در بازار سرمایه ایران است که طیف وسیعی از خدمات کارگزاری، مدیریت دارایی‌ها، تأمین مالی و مشاوره سرمایه‌گذاری را به مشتریان حقیقی و حقوقی، انتشار اوراق بهادار با درآمد ثبات، مدیریت صندوق های سرمایه گذاری و .... ارائه می‌دهد.تعداد بازدید : 1313
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...