Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: تجلیل از مقام «زن» توسط مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خورازمی - 1400/11/03


مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، از تلاش های بی دریغ بانوان همکار در شرکت سرمایه گذاری خوارزمی قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، دکتر سید رضا موسوی در آیین گرامیداشت مقام «زن» که در این شرکت برگزار شد ضمن تبریک این روز به همکاران شرکت، گفت: این روز بزرگ فرصت مغتنمی است تا از همکارانی که خالصانه و صبورانه برای سربلندی و موفقیت شرکت تلاش کرده اند قدردانی کنیم.
وی با اشاره به شرایط سخت دو سال گذشته گفت: گسترش ویروس کرونا سختی هایی برای همکاران، خصوصا بانوان ایجاد کرد که خوشبختانه با تلاش و همت مضاعف سختی های این دوران را پشت سر گذاشتیم و حتی در مواردی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی موفقیت های چشمگیری کسب کرد.
دکتر موسوی با اشاره به نقش مهم همکاران خانم در شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، افزود: بانوان شاغل در خانواده نیز نقش بسیار مهمی ایفا می کنند، چرا که با حضور در اجتماع، کسب استقلال و تلاش را به همگان می آموزند و از سوی دیگر با ایفای نقش همسر و مادر، مهر، محبت و مسئولیت پذیری را به کانون خانواده تزریق می کنند و این حجم از مسئولیت بسیار دشوار است، ولی بانوان پرتلاش ایرانی همواره این نقش را به خوبی ایفا کرده و می کنند.

گزارش تصویری مراسم تجلیل از مقام «زن»


تعداد بازدید : 1871
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...