Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: جذابیت «اوراق اجاره سرمایه گذاری خورازمی»؛ زمینه ساز عرضه موفق - 1400/11/23شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با پشتیبانی ارکان بازار سرمایه از جمله سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت مدیریت دارایی بازار سرمایه و شرکت سپرده گذاری مرکزی، 5 هزار میلیارد ریال اوراق اجاره سهام منتشر کرد که پذیره نویسی این اوراق با استقبال فعالان بازار سرمایه روبرو شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خورازمی، این شرکت به منظور تامین مالی سرمایه گذاری های بلندمدت در بازار سرمایه نسبت به پذیره­ نویسی موفق اوراق اجاره اقدام کرد که این اوراق در دقایق اولیه عرضه، با موفقیت فروش رفت و به اتمام رسید.

اوراق اجاره سهام شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به عنوان یکی از روش ­های جدید تامین مالی از شرایط خاصی برخوردار بود که این شرایط ویژه موجب شد با استقبال مواجه شود.

مبلغ اسمی هر اوراق یک میلیون ریال و نرخ سود اوراق سالانه آن20 درصد است که در مقاطع شش ماهه پرداخت خواهد شد، ضمن اینکه عاملیت فروش این اوراق برعهده شرکت کارگزاری آینده­نگر خوارزمی است. علاوه بر این شرکت تأمین سرمایه سپهر و شرکت تأمین سرمایه سپهر امین به همراه شرکت گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم به صورت سندیکایی تعهد انتشار اوراق اجاره شرکت سرمایه گذاری خوارزمی را برعهده دارند.

دوره اوراق اجاره سهام شرکت سرمایه گذاری خوارزمی چهار ساله است و بازارگردانی این اوراق نیز به صورت سندیکایی برعهده شرکت­های تأمین سرمایه سپهر، تأمین سرمایه امین و صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی کوشا الگوریتم خواهد بود.

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی برای انتشار این اوراق، تضمین های لازم را به صورت سهام بورسی، ارایه کرده است.

با پایان پذیره نویسی اوراق، معاملات ثانویه آن با توجه به وجود سندیکایی از بازارگردانان و متعهدان پذیره نویسی در سه نماد«صرزم0411»،«صرزم 411» و «صرزم 4411» آغاز خواهد شد.تعداد بازدید : 1962
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...