Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: کسب رتبه پنجم «کارگزاری آینده نگر خوارزمی» از منظر ارزش معاملات؛ با سه رتبه رشد - 1400/12/09

رتبه بندی کارگزاران بورس در بهمن ماه نشان دهنده فعالیت مطلوب «کارگزاری آینده نگر خوارزمی» در این ماه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، در حالی که کارگزاری آینده نگر خوارزمی در رتبه بندی کارگزاری های سراسر کشور در دی ماه در رتبه هشتم بود، این شرکت در رتبه بندی بهمن ماه موفق  شد رتبه پنجم  را به خود اختصاص دهد.

ارزش کل معاملات صورت گرفت در کارگزاری آینده نگر خوارزمی(تمامی بازارها) در بهمن ماه نسبت به مدت مشابه ماه قبل 83 درصد رشد داشت که این آمار در کل بازارها 8 درصد رشد نشان می دهد.
ارزش معاملات کارگزاری آینده نگر خوارزمی در بهمن ماه از مرز 57 هزار و 29 میلیارد ریال گذشت که نسبت به ماه قبل 25 هزار و 883 میلیارد ریال رشد داشته است.

علاوه بر این ارزش معاملات صندوق های ETF در کارگزاری آینده نگر خوارزمی در بهمن ماه از مرز 27 هزار میلیارد ریال گذشت که نسبت به ماه قبل 126 درصد رشد نشان می دهد.

کارگزاری آینده نگر خوارزمی (سهامی خاص) از سال 1385 تحت عنوان کارگزاری تحلیل گران بصیر به ثبت رسید و از سال 1387 با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت رسمی خود را در بازار سرمایه ایران آغازکرد. این شرکت در سال 1391 به گروه سرمایه گذاری خوارزمی واگذار و به کارگزاری آینده نگر خوارزمی تغییر نام داد و در حال حاضر گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم از شرکت های گروه سرمایه گذاری خوارزمی، با دارا بودن 9/99 درصد سهام شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی، سهامدار عمده این شرکت است.

گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم متشکل از شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی و شرکت سبدگردان الگوریتم خدمات متنوعی از جمله سرمایه گذاری در تمام بازارهای مالی، ارائه خدمات تامین مالی اعم از تامین مالی مشارکتی، تامین مالی مبتنی بر سرمایه و بدهی، سرمایه گذاری در ایده های نو و کسب و کارهای نوپا، ارائه خدمات مدیریت دارایی و مشاوره مالی و سرمایه گذاری ارایه می کند.

علاوه بر این گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم هلدینگی پیشرو در ارائه خدمات مالی در بازار سرمایه ایران است که طیف وسیعی از خدمات کارگزاری، مدیریت دارایی‌ها، تأمین مالی و مشاوره سرمایه‌گذاری را به مشتریان حقیقی و حقوقی، انتشار اوراق بهادار با درآمد ثبات، مدیریت صندوق های سرمایه گذاری و .... ارائه می‌دهد.
تعداد بازدید : 2045
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...