Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: در مقایسه با اسفند گذشته ارزش معاملات « شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی» در فروردین ماه امسال 48 درصد رشد کرد - 1401/02/07

ارزش معالات صورت گرفته توسط شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی در فروردین ماه سال جاری نسبت به ماه قبل از آن 48 درصد رشد نشان می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، به رغم کاهش روزهای کاری در فروردین ماه 1401 نسبت به اسفند 1400، میزان معاملات انجام شده توسط شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی در این ماه 18 هزار و 804 میلیارد ریال افزایش داشته است.

ارزش کل معاملات انجام شده توسط شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی در اسفند سال گذشته 38 هزار و 920 میلیارد ریال بود که این رقم در فروردین ماه سال جاری به 57 هزار و  724 میلیارد ریال رسید.

رشد 48 درصدی معاملات توسط شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی در حالی به ثبت رسید که میزان رشد معاملات بازار در این دوره 11 درصد بوده است.

علاوه بر این سهم بازار این شرکت نیز در فروردین 1401 نسبت به ماه پیش از آن 32 درصد رشد کرده  است.

کارگزاری آینده نگر خوارزمی (سهامی خاص) از سال 1385 تحت عنوان کارگزاری تحلیل گران بصیر به ثبت رسید و از سال 1387 با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت رسمی خود را در بازار سرمایه ایران آغازکرد. این شرکت در سال 1391 به گروه سرمایه گذاری خوارزمی واگذار و به کارگزاری آینده نگر خوارزمی تغییر نام داد و در حال حاضر گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم از شرکت های گروه سرمایه گذاری خوارزمی، با دارا بودن 9/99 درصد سهام شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی، سهامدار عمده این شرکت است.

گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم متشکل از شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی و شرکت سبدگردان الگوریتم خدمات متنوعی از جمله سرمایه گذاری در تمام بازارهای مالی، ارائه خدمات تامین مالی اعم از تامین مالی مشارکتی، تامین مالی مبتنی بر سرمایه و بدهی، سرمایه گذاری در ایده های نو و کسب و کارهای نوپا، ارائه خدمات مدیریت دارایی و مشاوره مالی و سرمایه گذاری را ارائه می کند.
تعداد بازدید : 1886
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...