Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: ترسیم برنامه های شش ماهه شرکت سرمایه­ گذاری ساختمانی خوارزمی - 1401/04/07

«شرکت سرمایه گذاری خوارزمی» از ابتدای فعالیت خود به عنوان یکی از فعالان معتبر بازار سرمایه همواره با تکیه بر برنامه محوری تلاش کرده زمینه ایجاد ارزش افزوده برای ذی نفعان به ویژه سهامداران محترم را در دستور کار قرار دهد که در این راستا تدوین پنج برنامه راهبردی و عملیاتی در گذشته و تدوین برنامه عملیاتی دوساله (1403-1401) شاهدی است براین مدعا.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، تجربه نشان داده شرکت های برنامه محور که ارزش داشتن استراتژی را تشخیص داده ­اند و زمان و منابع را به طور هوشمند و هدفمند به پیاده سازی استراتژی­ ها تبیین شده اختصاص داده­ اند همواره عملکردی روبه رشد داشته اند. داشتن برنامه نه تنها هدفمندی را برای شرکت به دنبال دارد بلکه هماهنگی و همسویی در عملیات و اقدامات، ابتکارعمل در مواجهه با تغییرات محیطی و امکان ارزیابی عملکرد شرکت و رصد و پایش عملیات را به همراه دارد. 

این تفکر در همه سطوح شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و شرکت های گروه تسری یافته و امروز شاهدیم که همه ارکان در گروه خوارزمی بر اساس این هدف تلاش می کنند.

از جمله شرکت های گروه که با برنامه ریزی دقیق توانست بر مشکلات ناخواسته فائق آید شرکت سرمایه­ گذاری ساختمانی خوارزمی است که در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفته است.

براساس برنامه شش ماه نخست شرکت سرمایه­ گذاری ساختمانی خوارزمی در سال 1401 این شرکت اهداف متنوعی برای خود ترسیم کرده است که از جمله این اهداف می ­توان به آغاز فعالیت ­های اجرایی در پروژه 16 هزار متری در سادات شهر رامسر، آغاز مشارکت­ در پروژه بزرگ یک مجتمع تجاری-مسکونی در تهران، فروش واحدهای باقیمانده پروژه تجاری-اداری در تهران، فروش یکجا پروژه 77 هزار متری و یا تغییر کاربری و حل و فصل موضوعات ثبتی در تهران و برنامه ریزی خرید ملک در تهران اشاره کرد.

 تعداد بازدید : 1859
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...