Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: جزییات برنامه شش ماهه نخست سال 1401 شرکت سینا دارو - 1401/04/22


شرکت سرمایه گذاری خوارزمی همواره با آینده ­نگری و شناخت و تحلیل پويايي محيط کسب و کار زمینه اثربخشی فعالیت­ ها را فراهم نموده است. تجربه نشان داده شرکت های برنامه محور که ارزش داشتن استراتژی را تشخیص داده ­اند و زمان و منابع را به طور هوشمند و هدفمند به پیاده سازی استراتژی­ های تبیین شده اختصاص داده ­اند همواره عملکردی روبه رشد داشته اند. داشتن برنامه نه تنها هدفمندی را برای شرکت به دنبال دارد بلکه هماهنگی و همسویی در عملیات و اقدامات، ابتکار عمل در مواجهه با تغییرات محیطی و امکان ارزیابی عملکرد شرکت و رصد و پایش عملیات را به همراه دارد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، این شرکت در سنوات گذشته موفق شد با اتکا به برنامه عملیاتی، مسائلی که بعضی از شرکت های گروه را با چالش مواجه کرده است را بر طرف سازد که از جمله این شرکت ها می توان به شرکت لابراتوارهای سینا دارو اشاره کرد.

شرکت لابراتوارهای سینا دارو از جمله شرکت های معتبر صنعت دارویی کشور به شمار می رود که به رغم همه محدودیت ها و در شرایط سخت تحریمی توانست علاوه بر تامین داروی مورد نیاز هموطنان عزیز به مسیر رشد خود نیز ادامه دهد.

بدین منظور اقدامات لازم برای ارتقای کیفیت محصولات و اخذ GMP، اتمام فعالیت های باقیمانده پیمانکار راه اندازی دستگاه ها در پروژه انتقال و توسعه کارخانه، طراحی و راه اندازی سیستم های مدیریتی مورد نیاز و استقرار نظام کنترل و پایش برنامه و عملکرد شرکت از اهم برنامه های شرکت در شش ماهه نخست سال 1401 به شمار می رود.

از دیگر برنامه های شرکت لابراتوراهای سینا دارو می توان به پیگیری، متنوع سازی سبد محصولات در راستای افزایش فروش شرکت از جمله تولید محصولاتی که پروانه تولید آن ها جدیدا اخذ گردیده است(قطره های مونودوز گلوکوپروست و ژل اشک مصنوعی)، معرفی محصولات جدید آرایشی و بهداشتی و افزایش تولید، طراحی و بهبود فرآیند تعمیر و نگهداری(PM) و تدوین و اجرای برنامه های آموزشی و توسعه حرفه ای کارکنان اشاره کرد.تعداد بازدید : 2220
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...