Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: آغاز عملیات تاسیس نیروگاه 25 مگاواتی توسط شرکت نیرو پارسه - 1401/05/10

افزایش درآمد سرانه و پیشرفت فناوری در چند دهه اخیر، منجر به رشد مصرف انرژی شده است. از سوی دیگر محدودیت منابع، همواره اهمیت توجه به برنامه ریزی و تدوین نقشه راه را بیش از پیش نمایان ساخته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، این شرکت نسبت به تدوین برنامه واقع گرایانه دوساله برای شرکت اصلی و شرکت های گروه اقدام نموده است که از جمله این شرکت ها می توان به «شرکت تولید و توسعه ایستگاهی نیرو پارسه» اشاره کرد.

این شرکت به صورت سهامی خاص در حوزه‌های طراحی، اجرا و ساخت قطعات، تجهیزات جانبی، مونتاژ، تولید و ساخت تأسیسات و تجهیزات نیروگاه های برق و حرارت و سایر تأسیسات برقی و سرمایه گذاری در احداث نیروگاه تولید برق مقیاس کوچک فعالیت می کند

براساس برنامه مدون، در نیمه نخست سال 1401 پروژه احداث نیروگاه 25 مگاواتی در کنار پست برق دریاسر واقع در استان مازندران، در این شرکت آغاز شد که بخش عمده تامین مالی آن از طریق انتشار اوراق و جمع‌آوری وجوه از بازار سرمایه صورت خواهد گرفت.

علاوه بر این شرکت نیرو پارسه با هدف توسعه دانش بهره برداری از الگوهای نوین تولید برق، طراحی و اجرای فرآیند، به اشتراک گذاری دانش و مستند سازی هدفمند را آغاز کرده است.

در حال حاضر شرکت مذکور با بهره‌برداری از دو نیروگاه مستقر در طرشت و تنکابن سهمی در تولید برق مصرفی کشور خصوصاً در فصل گرما را عهده دار می‌باشد. با توجه به اهمیت استمرار تولید برق در این نیروگاه ها برای تامین برق مصرفی در ایام پیک مصرف، برنامه ریزی شرکت نیرو پارسه در شش ماهه نخست سال جاری، استمرار تولید برق با حداکثر ظرفیت می باشد.تعداد بازدید : 2268
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...