Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: رونمایی از یک پروژه تحول زا برای رسیدن به سود بیشتر - 1401/06/01

با هدف افزایش درآمد سرانه گروه سرمایه گذاری خوارزمی این شرکت برنامه ریزی دقیقی برای شرکت های گروه تدوین نموده که تحقق اهداف برنامه ها اکثریت های گروه را در مدار سوددهی قرار داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، این شرکت نسبت به تدوین برنامه واقع گرایانه دوساله برای شرکت اصلی و شرکت های گروه اقدام کرده که از جمله این شرکت ها می توان به «شرکت گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم » اشاره کرد.

شرکت گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم به عنوان بازوی خدمات مالی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در بازار سرمایه، سهامدار عمده شرکت‌های کارگزاری آینده نگر خوارزمی، سبدگردان الگوریتم، تدبیر آفرینان  و حکمت گستران هگمتان است که برای هر یک از این شرکت ها برنامه جامع و مستقلی تدوین شده است.

کارگزاری آینده نگر خوارزمی از جمله شرکت های این گروه به شمار می رود که در برنامه شش ماهه این شرکت، راه‌اندازی باشگاه مشتریان و جذب مشتریان جدید در راستای افزایش سهم بازار کارگزاری در اولویت قرار دارد. از دیگر برنامه‌های این شرکت می‌توان به اصلاح و بروز رسانی فرآیندها و الکترونیکی کردن خدمات اشاره نمود.

شرکت سبدگردان الگوریتم نیز در برنامه شش ماهه خود در صدد افزایش دارایی‌های تحت مدیریت، از طریق بازاریابی برای محصولات شرکت با تمرکز بر بهبود عملکرد صندوقهای سرمایه‌گذاری دارا الگوریتم و مانا الگوریتم و ارائه گزارش‌های مختلف تحلیلی در حوزه بازار سرمایه و بازارهای جایگزین می‌باشد. همچنین این شرکت برای دستیابی به اهداف بلندمدت خود، تاسیس صندوق‌های جدید و توسعه ارائه خدمات به عاملان در حوزه تأمین مالی جمعی را نیز در برنامه‌های آتی خود در نظر گرفته است.

در شرکت حکمت گستران هگمتان، افزایش سرمایه از مبلغ 500 میلیارد ریال به مبلغ 3،000 میلیارد ریال انجام شد و بهینه سازی پرتفو در راستای کسب بازده مناسب را در شش ماهه اول سال جاری پیگیری می‌نماید علاوه بر این ثبت شرکت به عنوان نهاد مالی نزد سازمان بورس و اوراق بهادار را در برنامه‌های آتی خود در نظر گرفته است.تعداد بازدید : 2049
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...