Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: دریافت تاییدیه دانش‌بنیانی توسط شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدرجهان در سال “تولید، دانش‌بنیان، اشتغال آفرین” - 1401/07/08به گزارش روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدرجهان، داود رئیسی مدیر عامل شرکت مذکور با اعلام این خبر، خاطرنشان کرد: این تاییدیه در چارچوب آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات توسط کارگروه ارزیابی شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی وفناوی ریاست جمهوری در تاریخ 29 شهریور ماه سالجاری صادر شده است.
وی تصریح کرد: این شرکت در حوزه “مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری‌های شیمیایی” موفق به اخذ تاییدیه دانش‌بنیانی شده است. به گفته وی این موفقیت را می‌توان به‌عنوان گامی مهم در تقویت مزیت رقابتی شرکت و خلق ارزش‌افزوده بیشتر از طریق نوآوری‌های فناورانه و به‌کارگیری فناوری‌های نوین در مجتمع معدنی و صنعتی طلای شادان به‌شمار آورد.
مدیرعامل شرکت با اشاره به ابتکار رهبر معظم انقلاب در تعیین عنوان” تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین” برای سال ۱۴۰۱، گفت: تولید دانش‌بنیان در بخش معدن وصنایع معدنی به معنای تلفیق موثر و رقابتی دستاوردهای حاصل از نوآوری‌های فناورانه با مزیت‌های معدنی کشور با هدف کاهش اثرات منفی زیست‌محیطی، بهینه‌سازی مصارف منابع کمیاب وگران آب و انرژی وکاهش هزینه‌های تولید است. این اتفاق منجر به‌ بهبود مستمرکارآیی و اثربخشی‌، خلق ارزش افزوده بیشتر و بازدهی بالاتر سرمایه‌گذاری‌های معدنی خواهد شد.
وی ضمن اشاره به‌ویژگی‌ شرکت‌های دانش‌بنیان معدنی، اظهار داشت: تولید در تراز استانداردهای جهانی‌، تکمیل زنجیره ارزش مواد معدنی و بهبود کیفیت و تنوع محصولات ناشی از خلاقیت و نوآوری‌ منابع انسانی بالنده در توسعه و به‌کارگیری فناوری‌های روزآمد است.
رئیسی ضمن تشکر از همکاران جوان، متخصص و نوآور مجموعه که در این موفقیت، سهم اصلی را داشته‌اند، اظهار امیدواری کرد؛ با سرمایه‌گذاری بیشتر در حوزه تحقیق و توسعه (R&D) شرکت و تجاری‌سازی نتایج آن‌ها شاهد موفقیت‌های بیشتر شرکت و ارتقای جایگاه مجتمع معدنی وصنعتی شادان در صنعت تولید طلای کشور باشیم.


تعداد بازدید : 1335
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...