Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: بازدید مدیران ارشد گروه خوارزمی از پروژه سارت مجتمع معدنی - صنعتی شادان - 1402/08/13

به گزارش روابط عمومی: مدیران ارشد شرکت های سرمایه گذاری خوارزمی و توسعه معادن صدر جهان از مجتمع شادان و پروژه سارت بازدید کردند.

نعیم جهانگیر معاون سرمایه گذاری و توسعه شرکت خوارزمی در این بازدید برنامه ها و پروژه های جاری و آینده شرکت منجمله انبار ناریه را مورد بررسی قرار داد.

شهرام ادیب نیز که از نزدیک شاهد اجرای پایلوت پروژه سارت بود، گفت: در آینده نزدیک با حمایت های شرکت، طرح صنعتی سارت نیز به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته بخصوص در پروژه سارت در خصوص اهمیت این پروژه برای افزایش بهره وری در فرآوری و در نتیجه ایجاد ارزش افزوده برای مجموعه سخن گفت.

داوود رئیسی در ادامه این بازدید یادآور شد که اکنون شادان در مسیر توسعه قرار گرفته و با تمام قدرت و اتکا به دانش و تخصص مهندسان جوان برای آبادانی هرچه بیشتر منطقه و ایران تلاش خواهد کرد. 

لازم به ذکر است در این سفر یک روزه به مجتمع معدنی - صنعتی شادان، سید قاسم خلوصی سادات مشاور مدیرعامل و مدیر حراست شرکت خوارزمی و رضا کشاورزی عضو هیئت مدیره و معاون فنی و برنامه ریزی شرکت توسعه معادن صدر جهان نیز حضور داشتند.

شایان ذکر استدر فرآیند SART ، فرآوری همزمان کانسنگ طلا-مس در یک فرآیند دوستدار محیط زیست انجام می شود و تا سال ۲۰۲۳ کمتر از ۱۵ کارخانه فرآوری در جهان توانسته‌اند این فرآیند پیچیده و پرهزینه را در خط تولید خود به بهره‌برداری برسانند.تعداد بازدید : 615
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...