Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: به دنبال حداکثرسازی بازده و مدیریت ریسک هستیم - 1402/10/23



رضا غلامعلی‌پور مدیرعامل شرکت گروه مالی الگوریتم در گفتگو با روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی، با اشاره به انتقال پرتفوی سهام غیرمدیریتی شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی به شرکت سرمایه‌گذاری آینده‌نگر الگوریتم در آبان ماه سال جاری، عنوان کرد که دارایی‌های تحت مدیریت شرکت‌های گروه الگوریتم به بیش از مبلغ 7 هزار میلیارد تومان رسیده است و از طریق تقویت ساختارهای حاکمیت شرکتی به دنبال حداکثرسازی بازده و مدیریت ریسک‌های حاکم بر فعالیت‌ها هستیم.

وی عنوان کرد که شرکت سبدگردان الگوریتم تأسیس سه صندوق جدید شامل صندوق طلا، صندوق بخشی و صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی را در برنامه‌های خود در نظر دارد و این شرکت بررسی‌ها و مذاکرات لازم به منظور راه‌اندازی صندوق بازنشستگی تکمیلی را انجام داده است و در صورت  حصول نتیجه نهایی با کارفرمای مورد نظر، تاسیس این صندوق منجر به افزایش دارایی‌های تحت مدیریت شرکت سبدگردان خواهد شد.

در شرکت کارگزاری آینده‌نگر خوارزمی توسعه فعالیت در حوزه معاملات بورس کالا و افزایش سهم از بازار هدف‌گذاری شده است. علاوه‌ بر این در فضای رقابتی در صنعت کارگزاری، برنامه‌ریزی لازم به منظور افزایش کیفیت خدمات از طریق ارتقای نرم‌افزارهای موجود یا معرفی نرم‌افزارهای جدید انجام شده است. علاوه ‌بر این مدیریت بهینه و کاهش هزینه اعتبارات اعطایی به مشتریان نیز در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه پس از تبدیل ماهیت شرکت از "گروه خدمات بازار سرمایه" به "گروه مالی"، دامنه سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت شرکت وسیع‌تر شده است و ضمن برنامه‌ریزی جهت توسعه فعالیت‌های موجود و افزایش دارایی‌های تحت مدیریت، به فعالیت در حوزه‌های جدید، و مدیریت ریسک نیز توجه شده است.



تعداد بازدید : 590
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...