Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: هدف ما رسیدن به تولید 300 کیلوگرم طلا در سال است - 1402/12/21چهارمین گردهمایی هم‌اندیشی مدیران گروه سرمایه گذاری خوارزمی با حضور مدیران و اعضای هیئت مدیره شرکت ها زیر مجموعه برگزار شد. در این نشست مدیرعامل شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان با گزارشی از آخرین وضعیت مجتمع معدنی صنعتی طلای شادان افزود: این شرکت با تکیه بر توان و دانش بومی توانسته کارهای بزرگی در سطح ملی انجام دهد و بدنبال این هستیم که با فناوری های جدید در حوزه معادن که بدنبال آن پروژه سارت به بهره‌برداری رسید، بتوانیم با استاندارهای بین المللی این شرکت را در مسیر پیشرفت و تعالی قرار دهیم.
دکتر رئیسی در ادامه با اشاره به کلنگ زنی و بهره‌برداری سه پروژه مهم در دهه فجر امسال بیان داشت که پروژه سارت، کارخانه تولید مواد اولیه سیانید سدیم و انبار مواد ناریه بتوانیم به روند افرایش تولید و سوددهی بیشتر کمک کنیم که این امر در سال آینده از اهداف مهم این شرکت است.دکتر رئیسی در پایان از حمایت های شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در کسب موفقیت های علمی و بهره‌برداری پروژه های صنعتی مجتمع معدنی -صنعتی شادان قدردانی کرد و افزود؛ تقارن بهار قرآن و طبیعت نوید بخش آغاز سالی پربرکت و پر روزی برای همه شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی خواهد بود، انشاالله.


جناب آقای  خالصی معاون امور شرکت ها و مجامع شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی گفت: شرکت های برتر سه‌ماهه چهارم سال جاری با 16آیتم نظیر؛ نرخ رشد بازده دارایی ها ، نرخ رشد کل حقوق صاحبان سهام، رشد حاشیه سود ناخالص، رشد سود عملیاتی، رشد تولید، درآمد های عمیاتی، درصد تحقق بودجه در سود عملیاتی،  تحقق بودجه در سودخالص، رشد سرانه تولید، رشد سرانه سود، پاسخگویی به موقع مکاتبات، میزان تحقق برنامه عملیاتی و…انتخاب شده اند.

وی افزود: 50درصد امتیاز به شرکتهای برتر به مباحث مالی 20درصد. تعامل با مجموعه و 30درصد تحقق برنامه های دو ساله بوده است.

خالصی اظهار داشت: طی سال جاری 24جلسه پایش برگزار شده که 154مصوبه در سه‌ماهه دوم سال را در پی داشته که 127مورد اجرا شده است.

در ادامه دکتر نعیمی قائم مقام مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی حلول ماه مبارک رمضان و همچنین فرا رسیدن نوروز 1403 را تبریگ گفت، همچنین ایشان با اشاره به حدود مسئولیت هیئت مدیره شرکت های زیر مجموعه و مدیرعامل به تشریح و آموزش  برخی موارد مانند: تئوری نمایندگی، نکات مهم قانون تجارت و مواردی در بحث صورت های مالی پرداختند.تعداد بازدید : 398
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...