Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: از مهمترین اهداف ما افزایش سودآوری از طریق توسعه فعالیت شرکت های زیر مجموعه است - 1403/03/28

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه مالی الگوریتم، آقای دکتر غلامعلی پور مدیرعامل شرکت، مهمترین برنامه های این شرکت برای نیم سال اول سال جاری را افزایش سودآوری شرکت از طریق توسعه فعالیت های شرکتها زیرمجموعه و در نتیجه توسعه درآمد و سودآوری آنها اعلام نمود.

وی به برخی از مهمترین برنامه های توسعه ای شرکتهای زیرمجموعه را به شرح زیر اشاره نمود:

از مهمترین برنامه های کارگزاری برای نیم سال اول سال جاری بهبود و توسعه باشگاه مشتریان کارگزاری، اصلاح و بهینه سازی فرایند اعطای اعتبار ، مدیریت بهره وری اعتبار تخصیصی و توسعه تخصیص بهینه اعتبارات، افزایش ضریب اعتباری کارگزاری از طریق توسعه تعاملات با شبکه بانکی ، توسعه محصولات مطابق با نیاز مشتریان، توسعه فعالیت های شبکه های مجازی شرکت، برندسازی در راستای رشد سهم بازار کارگزاری، اعلام نمود.

وی اظهار داشت: از دیگر برنامه های این گروه برای توسعه فعالیت ها، اجرای برنامه های توسعه ای در سبدگردان الگوریتم می باشد که از جمله این فعالیت ها می توان به تنوع بخشی محصول در این شرکت از طریق تاسیس و راه اندازی صندوق های سرمایه گذاری بخشی و خصوصی و... اشاره نمود.

دکتر غلامعلی پور یادآورشد: از آنجا که بخش عمده درآمد این گروه از طریق سود شرکت سرمایه گذاری آینده نگر الگوریتم تامین میشود، حفظ پرتفوی این شرکت بصورت بهینه از طریق رصد دایمی بازار وو با بهره گیری از متخصصان بازار مدنظر این شرکت قرار دارد.

وی تاکید کرد: گروه مالی الگوریتم به منظور تحقق برنامه های پیش روی شرکتهای کارگزاری آینده نگر خوارزمی و سرمایه گذاری آینده نگر الگوریتم برنامه افزایش سرمایه این دو شرکت را نیز مدنظر دارد.تعداد بازدید : 153
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...