Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: افزایش ظرفیت تولید طلا در برنامه‌های نیم سال اول 1403 در معدن شادان - 1403/04/01

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدرجهان، دکتر داود رئیسی مدیرعامل شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدرجهان از مهمترین برنامه‌های این شرکت برای سال جاری را افزایش ظرفیت تولید عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه در سال گذشته موفق به تولید 270 کیلوگرم طلا در شدیم، در سال جاری اقدامات لازم جهت افزایش ظرفیت تولید به 320 کیلوگرم در حال انجام است.

وی اظهار داشت: با افتتاح انبار ناریه و مدار SART بخش زیادی از مشکلات مربوط به تولید در معدن شادان مرتفع گردیده است و اکنون می‌توان با افزایش ظرفیت خط سنگ‌شکن و استخراج کانسنگ، میزان تولید را افزایش داد.

وی تاکید کرد: البته باید در کنار این موارد، محدودیت‌های خط آب و برق معدن نیز مرتفع گردد تا بتوان با افزایش همگام میزان پاشش و جذب در کنار استخراج و خردایش، مقدار تولید را افزایش داد.

مدیرعامل شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدرجهان در ادامه گفت: با توجه به کلنگ‌زنی کارخانه فلوتاسیون در بهمن ماه 1402، در سال جاری با جدیت اقدامات لازم جهت شروع ساخت این کارخانه آغاز گردد. همچنین در کنار ساخت کارخانه فلوتاسیون، پروژه‌های ساختمانی دیگری همچون ساختمان آزمایشگاه و مجتمع اقامتی نیز در دستور کار قرار دارد.

دکتر رئیسی افزود: افزایش ذخیره معدن طلای شادان در دستور کار قرار دارد که با توجه به اکتشافات انجام شده این مهم، از طریق ارائه گزارش پایان عملیات اکتشاف حین استخراج به سازمان صمت صورت خواهد گرفت. همچنین طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته در نیم‌سال جاری با عقد قرارداد 20.000 متر حفاری مغزه­گیری، اقدامات لازم جهت افزایش مجدد ذخیره در سال آینده از هم اکنون آغاز شده است که نتایج آن به اطلاع خواهد رسید.تعداد بازدید : 151
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...