Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: به زودی عملیات اجرایی در شرکت پتروثمین آغاز خواهد شد - 1403/04/05

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروثمین سپاهان، آقای فولادوند مدیرعامل شرکت پتروثمین سپاهان که از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ سرمایه گذاری خوارزمی می‌باشد ضمن بیان سابقه شرکت اهداف نیمسال اول سال جاری را به شرح زیر بیان کردند:

با توجه به نیاز شدید کشور به دی اتیل هگزانول و واردات آن به کشور، شرکت پتروثمین سپاهان در سال 1385 با  هدف تولید این محصول استراتژیک با ظرفیت تولید سالانه 40هزار تن دی اتیل هگزانول و 17 هزار تن نرمال بوتانول و 8 هزارتن ایزوبوتانول تاسیس شد که به دلیل تحریم ها و عدم تامین سرمایه لازم اجرای آن متوقف شد.

وی اظهار داشت: اهداف اصلی این مدیریت در سال جاری پیگیری و تامین سرمایه لازم جهت اتمام طرح از طریق اخذ تسهیلات و یا فاینانس پروژه و رفع موانع موجود می‌باشد که با توجه به بازار داخلی و صادراتی محصول تولیدی سود آوری بسیار بالایی برای سهامداران در پی خواهد داشت.

همچنین در ادامه کار به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای عقد قراردادهای پیمانکار مجری طرح و مشاور MC اشاره نمود.

وی تاکید کرد: به صورت همزمان باید هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی بیرون از شرکت صورت بگیرد تا با همکاری و همراهی و تامین زیر ساخت های لازم، فعالیت برای ادامه پروژه آغاز گردد.

مدیرعامل شرکت پتروثمین سپاهان در ادامه اظهار امیدواری کردند که در ماههای آینده کارهای اجرایی و فعالیتهای شرکتهای پیمانکار شروع خوبی را در پروژه خواهد داشت.تعداد بازدید : 108
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...