Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: خوارزمی کارت، با هدف رضایتمندی مشتریان کارگزاری آینده نگر راه‌اندازی خواهد شد - 1403/04/08

به گزارش روابط عمومی شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی، مدیرعامل شرکت با اعلام تکمیل پروژه­های باشگاه مشتریان و نرم افزار پایش اعتبارات در پایان سال 1402، مهمترین برنامه­های کارگزاری برای نیم سال اول سال جاری را، پروژه خوارزمی کارت با هدف افزایش رضایت­مندی مشتریان از خدمات کارگزاری، عنوان کرد.

امکانات ارائه شده در پروژه خوارزمی کارت شامل برداشت آنی وجه، پرداخت سود به مانده حساب مشتریان، خدمات انتقال وجه و خرید آنلاین و ... خواهد بود.

وی یادآورشد: در سال 1402، به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان اعتباری کارگزاری، حجم تسهیلات دریافتی از بانک­ها، بیش از 50 درصد رشد داشت و با رایزنی­های انجام شده، نرخ تمام شده تسهیلات فوق، کاهش قابل توجه 2.5 درصدی را داشته است.

در همین راستا و به منظور بهبود شرایط اعتباری کارگزاری، یکی دیگر از برنامه­های نیم سال اول سال 1403، افزایش سرمایه 100 درصدی کارگزاری است که حقوق صاحبان سهام کارگزاری را افزایش داده و امکان دریافت تسهیلات بیشتر از بانک­ها و ارائه خدمات اعتباری با کیفیت­تر را، فراهم می­آورد.

وی تاکید کرد: با توجه به شرایط نا مطلوب بازار سرمایه در حال حاضر، سرمایه­گذاری در زیرساخت­های کارگزاری با هدف بهره­مندی از آن در زمان رونق بازار، از مهمترین اقداماتی است که باید صورت پذیرد. از این رو توسعه یک واحد تخصصی در حوزه تحلیل سهام که خدمات VIP به مشتریان ارائه نماید، از اهدافی است که در سال 1403 دنبال خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی در ادامه گفت: تیم متخصص فعال در این واحد به ارائه خدماتی نظیر اصلاح پرتفوی سهام مشتریان، ارائه اخبار و تحلیل­ سهام و پیگیری خواسته­ها و نیازهای مشتریان به صورت اختصاصی خواهد پرداخت.تعداد بازدید : 80
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...