Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: وخارزم «مردادماه» منتشر شد - 1395/05/03

بیست و نهمین شماره ماهنامه داخلی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی- «وخارزم» - ویژه مرداد ماه سال 1395- در 36 صفحه منتشر شد.

 در سرمقاله این شماره وخارزم با عنوان «داشتن و نداشتن» به قلم دکتر حجت الله صیدی،مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی آمده است:«اکنون یک ماه تمام از پایان سال مالی قبل می گذرد و تمامی مدارک و اسناد و حساب ها، خبر از تحقق سودی افزایشی نسبت به سود گزارش شده در مجمع گذشته می دهد و از سوی دیگر، خالص ارزش دارایی ها نیز نشان از مطلوب بودن ارزش ذاتی سهام دارد. به علاوه اینکه طرح های مهم شرکت های گروه، اگرچه با افت وخیز و دشوار، اما پیش می رود و به پایان خود نزدیک می شود و بدین ترتیب مقدمات برگزاری مجمعی موفق در مهر ماه فراهم است، به شرطی که عوامل بیرونی یاری دهنده باشند. برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه و استقبالی که از سوی فعالان بازار از غرفۀ گروه خوارزمی و اطلاعات قابل عرضه در آن شد، همراه با نقطه نظرات ارزشمندی که مراجعان ارجمند، چه در باب پیشنهاد، چه تحلیل، چه تجلیل و چه گلایه و شکوه ارائه دادند، خود از جایگاه درخور توجه خوارزمی حکایت می کرد. همانند استقبالی که سهامداران حقیقی از سهام خوارزمی کرده و همواره بخش مهمی از سهام عرضه شده از سوی فروشندگان حقیقی و حقوقی را به تملک خود در می آورند، در عین حال که دل گرمی مناسبی برای مدیران و کارکنان گروه تلقی می شود، انگیزه و احساس مسئولیت دوچندانی را نیز در آنان فراهم می آورد تا با سرعتی بیش از پیش، موانع روزافزون رشد و توسعه را پشت سر بگذارند و تحقق اهداف برنامۀ راهبردی هفت ساله و هم چنین تقسیم رقم مناسبی از سود در هر سال را عملی سازند. برای رسیدن به قله های ثروت آفرینی و خلق ارزش باید بر داشته ها تکیه کرد و نداشته ها را به حساب نیاورد. که حقیقت از ابتدا چنین بود: رفتن به راه می پیوندد، ماندن به رکود.»

«نگاهی به حضور گروه سرمایه گذاری خوارزمی در نهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه»،«مفاخر نرم افزار پردیس بانک را معرفی کرد»،«افتتاح شعبه بیمه سرمد در استان هرمزگان» و«پیامدهای کاهش نرخ سود بانکی براقتصاد» عناوین برخی از مطالب بخش «مجله اقتصاد و مدیریت» بیست و نهمین شماره «وخارزم» است.

«هیروشیما، آتشی که هنوز هم روشن است»،«از کتاب دیجیتال تا جایگزین دابسمش» و «شیش و چهارهای جهانی» نیز برخی دیگر از عناوین مطالب بخش «مجله فرهنگ و خانواده» این شماره «وخارزم» است.

نسخه پی.دی .اف بیست و نهمین شماره وخارزم و همچنین شماره های پیشین این نشریه را می توانید در همین وبسایت- وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی – ببینید و بخوانید.

 

با این یادآوری که انعکاس نظرات شخصیت های حقیقی و حقوقی مندرج در این نشریه لزوما" بازتاب دیدگاه رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیست و دیدگاه های رسمی مدیریت این شرکت از طریق همین وبسایت انتشار می یابد.تعداد بازدید : 1890
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...