Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: دکترصیدی دراختتامیه هفتمین همایش مدیران گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی: مامسوولیم برای اقدام و عمل - 1395/05/14

آیین اختتامیه هفتمین همایش مدیران گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی با حضور مدیران و کارشناسان مجموعه خوارزمی در سالن کنفرانس هتل بین‌المللی شهریار برگزار شد.

دکتر حجت‌اله صیدی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی سخنران مراسم اختتامیه با اشاره به ارزشهای علمی و کاربردی سخنرانی‌های صورت گرفته در همایش هفتم خاطرنشان کرد:متصل شدن چشم‌انداز شرکت به تولید ناخالص داخلی کشور و در نظر گرفتن سهم یک درصدی خوارزمی از تولید ناخالص داخلی باوجود شرایط رکودی و مسایل مبتلابه اقتصادکشور، نشانگر مسئولیت اجتماعی و تعهد گروه خوارزمی به بهبود اوضاع اقتصادی کشورونیزالزام مابه ارزش آفرینی پایداربرای سهامداران است. این برنامه فصل‌الخطاب ماست و هرجا اختلاف سلیقه ای درمسیرراهبری گروه پیش می‌آید، به برنامه راهبردی هفت‌ساله خوارزمی مراجعه می‌کنیم.
صیدی با تاکید بر لزوم تغییر پارادایم ذهنی در مجموعه خوارزمی گفت: ما به عنوان یک بنگاه اقتصادی پیشرو که می‌خواهیم متفاوت باشیم و در سطوح بالای کسب و کار فعالیت کنیم، ناچاریم تغییر الگوها را از بنگاه خودمان آغاز کنیم و این تکلیف ما در اوضاع فعلی است.
او در ادامه گفت: دكتر بركچيان در بحث خود ، جذب سرمايه گذارى خارجى، ارتقاء بهره ورى و تسريع در توسعه صادرات را از الزامات رشد اقتصادى پايدار دانستند و در همه اين موارد ما مناسبترين هستيم .
وى ادامه داد: ما یک شرکت سهامی عام واقعی مربوط به بخش خصوصی هستیم که حداقل وابستگی را به تغییرات دولتی داریم؛ در نتیجه بهترین شریک برای سرمایه‌گذاران خارجی محسوب می‌شویم. ما آماده مشارکت بادیگران هستیم و مذاکرات قدرتمندی با شرکت‌های خارجی داشته‌ایم؛ چرا که می‌دانیم سرمایه‌گذاری خارجی بهترین گزینه برای برون‌رفت از شرایط دشوار فعلی است.
صیدی با تاکید بر لزوم افزایش بهره‌وری خاطرنشان کرد: یکی از گام‌های اصلی ما تسریع در توسعه صادرات است. امامنظور از توسعه صادرات فقط افزایش حجم صادرات نیست، بلکه هدف‌گذاری تولید باید مطابق با بازارهای جهانی انجام شود. باید تصویر بزرگ‌تری ازآینده را ببینیم و خدمات‌مان را قابل عرضه در سطح جهانی کنیم؛ چرا که وقتی برای دنیا تولید می‌کنیم، دیگر تولید ما سقفی ندارد.
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی تاکید کرد: پارادایم ذهنی ما باید پرواز در ارتفاع بالاتر، فضای بازتر و آسمان آبی‌تر باشد که همان عرصه بین‌الملل است. دانش ما باید هر روز نسبت به روز قبل بالاتر برود و باید ارتباط خود را با مراکزعلمی ، تحقیقاتی ودانشگاه قدرتمندتر کنیم.
دکترصیدی در پایان با اشاره به برگزاری همایش آتی گروه خوارزمی در شهر مشهد مقدس می‌گوید:
ما مسوولیم برای اقدام و عمل. از همین امروز باید برای حضور در عرصه بین‌الملل برنامه‌ریزی کنیم تا بتوانیم در هشتمین همایش گروه، هم برنامه‌ها وهم پیشرفت‌های خود را در عرصه بین‌الملل تشریح کنیم.

 تعداد بازدید : 1283
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...