Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: وخارزم «مهرماه» منتشر شد - 1395/07/04

سی و یکمین شماره ماهنامه داخلی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی- «وخارزم» - ویژه مهرماه سال 1395- در 36 صفحه منتشر شد.

 در سرمقاله این شماره وخارزم با عنوان «تا دریا» به قلم دکتر حجت اله صیدی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی آمده است:«بی تردید ماموریت اصلی و وظیفه اولیه هر بنگاه اقتصادی، دستیابی به سود قابل قبول و در نتیجه افزایش  ثروت سهام داران است، ولی تلقی این که گروه سرمایه گذاری خوارزمی، به عنوان یکی از نقش آفرینان مهم بازار سرمایه، از منظر تصمیم ها و عملیاتش آثار قابل توجهی بر اقتصاد کشور و توسعه ی آن نیز دارد، جایگاه این گروه جوان و رو به رشد را از شرکتی که فقط در پی دستیابی به سود باشد تا شب هنگام سر گرسنه بر بالین نگذارد، به جایگاه ارزش آفرینی برای تمامی ذی نفعان ارتقاء داده است که در شعار ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها انعکاس می یابد. اکنون سهام داران، سیاست گذاران، مدیران، کارکنان و تمامی فعالانی که به نحوی از انحاء طرف قرارداد خوارزمی یا ذی نفع آن هستند می دانند که نه در برپایی یک دیوار بلکه در برافراشتن بنایی شکوهمند مشارکت دارند و این البته حسی خوشتر، دلنشین تر و پایدارتری را در هر سرمایه گذار، کارمند و فعالی ایجاد می کند، که بهایی گران دارد.»             

در بخش دیگری از این سرمقاله تصریح شده است:«گروه سرمایه گذاری خوارزمی ، خود را برای گام های بلند بعدی آماده می کند تا نقش بنگاهی ارزش آفرین در اقتصاد کشور را به گونه ای اثرگذار بازی کند و در سال چهارم برنامه، اهداف عملیاتی پیش بینی شده را محقق سازد. اهدافی که هم انتظارات سهام داران ارجمند را برآورده کرده و هم ایفای مسئولیت اجتماعی شرکت را امکانپذیر سازد. و این راه برگشت ناپذیر، جز با توکل و اهتمام وپشتیبانی سهام داران و ذی نغعان طی شدنی نیست.»

«کاهش نرخ تورم؛ رشد اقتصادی و ثبات نرخ ارز در سه سال»،« فریز نفتی دوای درد قیمت نیست»،« فرصت ها و چالش های سرمایه گذاری کدام اند؟» و« سپرده های بانکی همچنان جذاب در اقتصاد» عناوین برخی از مطالب بخش «مجله اقتصاد و مدیریت» سی و یکمین شماره «وخارزم» است.

« نابغه»،«وداع با هدفون های گره خورده!» و « مبارزه بدون خشونت» نیز برخی دیگر از عناوین مطالب بخش «مجله فرهنگ و خانواده» این شماره «وخارزم» است.

نسخه پی.دی .اف سی و یکمین شماره وخارزم و همچنین شماره های پیشین این نشریه را می توانید در همین وبسایت- وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی – ببینید و بخوانید.

 

با این یادآوری که انعکاس نظرات شخصیت های حقیقی و حقوقی مندرج در این نشریه لزوما" بازتاب دیدگاه رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیست و دیدگاه های رسمی مدیریت این شرکت از طریق همین وبسایت انتشار می یابد.تعداد بازدید : 1944
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...