Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: بازدید مدیرعامل و معاونان شرکت سرمایه گذاری خوارزمی از شرکت سینادارو - 1395/08/16

مدیرعامل و معاونان شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به همراه مهندس پیشرو، مدیرعامل بانک سینا از خطوط تولید و پروژه در حال اجرای انتقال و توسعه شرکت لابراتوارهای سینادارو بازدید کردند.

در این بازدید 4 ساعته که در روز دوشنبه 17 آبان ماه 1395 صورت گرفت، مدیرعامل بانک سینا و مدیرعامل شرکت خوارزمی، فرایند تولید اسپری تنفسی و بینی، قطره های استریل چشمی، پماد استریل چشمی و موضعی و آمپول را مورد توجه قرار دادند.

دکتر محمد حسن واصفی، مدیرعامل شرکت سینادارو، در این بازدید، به روز رسانی مستمر واحدهای موجود، افزایش بهره وری در خطوط تولید، نوسازی ماشین آلات و افزایش ظرفیت خطوط تولیدی را جزو آخرین دستاوردهای سینادارو برشمرد و افزود: سرمایه اصلی شرکت نیروی انسانی متعهد، شاداب و دارای احساس تعلق است که می تواند سایر دارایی ها را در جهت افزایش کارایی و بهره وری مورد استفاده قرار داده و خروجی آن داروهای قابل رقابت با  تولید کنندگان داخلی و خارجی و جلب اعتماد جوامع پزشکی تخصصی مرتبط  باشد.

در این بازدید، طبقات مختلف ساختمان و استقرار واحدهای تولیدی ، اداری ، آزمایشگاه و انبارهای طرح انتقال و توسعه تشریح و پیشرفت فیزیکی ساختمان 67.5 درصد اعلام شد. ضمنا ویژگی های اتاق تمیز متناسب با نیازهای بخش های تولیدی که عملیات اجرایی آن آغاز شده است، به دقت تشریح و زمانبندی متناسب با CPM پروژه مورد تبادل نظر قرار گرفت.

شرکت لابراتوارهای سینادارو یکی از شرکت های وابسته به گروه سرمایه گذاری خوارزمی است. این شرکت در سال 1346 تاسیس شده است و سهام آن از سال 1374 در بازار بورس ایران معامله می شود. سینادارو یکی از شفاف ترین شرکت های بورسی به شمار می رود و از نظر بازدهی اقتصادی در میان شرکت های دارویی دارای جایگاه ویژه ای است.


تعداد بازدید : 1468
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...