Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: حضور پر رنگ «نیروپارسه» در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران - 1395/08/23

شانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت برق ایران در نیمه های آبان ماه به فرصتی تبدیل شد تا شرکت تولید و توسعه ایستگاهی نیروپارسه به عنوان مجری و سرمایه گذار نیروگاه های تولید همزمان برق و حرارت خود را بیش از پیش به سرمایه گذاران داخلی و خارجی این حوزه معرفی کند. «نیرو پارسه» یکی از شرکت های وابسته به شرکت سرمایه گذاری خوارزمی (سهامی عام) است.

بر پایه این خبر، شانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت برق ایران در روزهای 15 تا 18 آبان ماه 1395 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار شد.

حضور مسئولان عالی رتبه وزارت نیرو از جمله حضور مهندس فلاحتیان، معاون وزیر نیرو در غرفه شرکت نیرو پارسه و گفت و گو و رایزنی با محمد رضا، علایی مدیر عامل شرکت نیروپارسه از رویدادهای برجسته این نمایشگاه بود.

رایزنی و مذاکره دکتر حجت اله صیدی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با سرمایه گذارانی از کشور ترکیه و همچنین حضور مدیران ارشد شرکت ABB در محل غرفه شرکت نیروپارسه و ابراز علاقه آنها برای همکاری گسترده با این شرکت در اجرای پروژه های نیروگاهی از رویدادهای قابل توجه دیگر این نمایشگاه بود.

در شانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت برق ایران، همان طور که انتظار می رفت شرکت های داخلی و خارجی با حداکثر ظرفیت برای شناساندن فعالیت خود وارد عرصه شده بودند و حضور شرکت های به نام خارجی نظیر Siemens, ABB, GE, Kawasaki, Hyundai, MTU, Rolls Royce و ... از تحولات قابل توجهی در این عرصه حکایت می کرد.

شرکت نیروپارسه با داشتن سابقه ای قابل توجه  از جمله«130مگاوات نیروگاه مقیاس کوچک نصب شده در ایران» به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت ها در این عرصه شناخته می شود و مورد توجه شرکت های تامین کننده مولد موتورهای گاز سوز بوده است.

حمایت های ویژه وزارت نیرو با هدف تحقق سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و به منظور ترغیب بخش خصوصی به فعالیت در صنعت برق با هدف احداث مولدهای کوچک تولید برق به استناد ماده 20 قانون برنامه چهارم توسعه از قبیل معرفی این طرح ها به عنوان طرح های اولویت دار و معرفی به بانک های عامل برای اخذ تسهیلات بانکی، عقد قرارداد خرید تضمینی برق به مدت 5 سال، انجام پرداخت های به موقع صورت هزینه های فروش برق، تضمین تامین سوخت مولد و ..... از جمله مواردی است که سرمایه گذاری در نیروگاه مقیاس کوچک را جذاب می کند.
تعداد بازدید : 1276
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...