Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: ثبت افزایش سرمایه «وخارزم» پیش از برگزاری مجمع سالیانه انجام می شود - 1400/04/23

براساس برنامه زمانبندی صورت گرفته، ثبت افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در اداره ثبت شرکت ها پیش از برگزاری مجمع عادی سالیانه و حدود یک ماه پس از پایان دوره پذیره نویسی انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، با تلاش مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و اخذ مجوز های لازم زودتر از پیش بینی انجام شده، پذیره نویسی حق تقدم های استفاده کننده شرکت از روز سه شنبه 22 تیرماه جاری آغاز و تا پایان روز سه شنبه 5 مرداد 1400 ادامه خواهد داشت، که در پایان این مهلت بلافاصله اقدامات لازم برای ثبت افزایش سرمایه دراداره ثبت شرکت ها انجام می شود و سهام جدید در اختیار سهامداران قرار می گیرد.

براساس مصوبۀ مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ 1399/12/25 و مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، مقرر شد سرمایه شرکت از مبلغ 12،500 میلیارد ریال به‌مبلغ 18،700 میلیارد ریال، افزایش یابد که مهلت تعیین‌شده جهت استفاده از حق‌تقدم خرید سهام،  یک میلیارد و 270 میلیون و 617 هزار و 340 سهم از سهام جدید توسط سهامداران شرکت پذیره‌نویسی شد. با عنایت به انقضای مهلت استفاده از حق‌تقدم مذکور و به‌ منظور تحقق افزایش سرمایه، تعداد 229 میلیون و 382 هزار و 660 سهم یکهزار ریالی استفاده نشده سهامداران برای پذیره‌نویسی عمومی با عنایت به مجوز مورخ 1400/04/15 اداره ثبت شرکت ها آغاز شد.

براساس برنامه زمانبندی پیش بینی شده بعد از پایان مهلت پذیره نویسی عمومی و اخذ تاییدات لازم از سازمان بورس و اوراق بهادار، تلاش خواهد شد تا در اسرع وقت نسبت به ثبت افزایش سرمایه در اداره ثبت شرکت ها اقدام لازم صورت پذیرد که این مهم مزیت های متعددی برای شرکت کنندگان در افزایش سرمایه «وخارزم» به همراه خواهد داشت.

پیش از این و همزمان با برگزاری افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در روزهای آغازین سال 1400، این شرکت به رغم محدودیت های حاصل از گسترش ویروس کرونا، با پیش بینی دقیق شرایط مشارکت سهامداران محترم در افزایش سرمایه را تسهیل کرد که این مهم موجب شد بیش از 84 درصد سهامداران وخارزم (67 درصد حقیقی و 98 درصدحقوقی) در این افزایش سرمایه مشارکت کنند.تعداد بازدید : 4143
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...